Online Rezervasyon

Elektra Online Rezervasyon Modülünü kullanan otel, kendi resmi web sitesi üzerinden rezervasyon alır, anlık olarak önbüro yönetim sistemine bağlanıp müsaitlik sorgular, uygun odaya rezervasyonu kaydeder ve aynı anda misafire konfirmasyon verir.

Elektra Online Rezervasyon Sistemi hem KARLI hem de KOLAY satış sağlar.

Kolay ve Pratik Bir Arayüzle Daha Çok Satış Yapabilirsiniz

Web Sitenizle Aynı Tasarıma Sahip Olursunuz

Otelin kurumsal renkleri logosu ve web sitesi ile aynı yapıda bir online rezervasyon sayfası sağlar. Bu sayede otelin web sitesinde dolaşan bir ziyaretçi rezervasyon için farklı bir siteye yönlendirilmiş izlenimi yaşamaz.

Kendi Markanıza ve CRM Sisteminize Yatırım Yapın

Online rezervasyon sayfası internette otel adına bilinirlik sağlar, otelin marka değerini yükseltir ve CRM veritabanı oluşturur. Bu bilgiler bir başka acentayla veya rakiple paylaşılmak zorunda kalınmaz.

Garantili Satış ve Online Ödeme Alma

Rezervasyon anında kredi kartından online tahsilat yapabilir veya kredi kartı bilgilerinin doğruluğu kontrol ederek ödemenin alınması için otele ulaştırır.

Aracısız, Komisyonsuz

Online Rezervasyon modülü ile satışlarınızı doğrudan müşterilerinize yapın ve komisyon ödemeyin. Ayrıca tahsilatı da doğrudan müşterilerinizden ve peşin olarak yapın.

Sanal POS Entegrasyonu

İster kendi sanal POS'unuzu, isterseniz bizim sanal POS'umuzu kullanın. Sanal POS'umuz tüm bankalarla çalışmakta ve cazip komisyon oranları ile taksitli satış yapabilmenize imkan sağlamaktadır.

"Her uzun yolculuk, küçük bir adımla başlar..." 10 Yılı aşkın süredir sektöre hizmet veren firmamız , genç ve dinamik ekibi ile özellikle Turizm sektörüne uygun yazılımlar ve kalıcı çözümler üreterek , bilgi seviyesini sürekli arttırmayı ve müşterileri için “ teknoloji çözümlerinde güvenilir iş ortağı “ olmayı hedefler.