CRM + Kiosk Yönetimi

Elektra Opex CRM modülü, müşteri memnuniyetini ön plana çıkaran bir sistemdir.

CRM Müşteri Takibi

CRM modülü ile misafir kartına girilen her türlü bilgi arşivlenir ve yeni bir rezervasyon durumunda ilgili tüm departmanlara iş emirleri otomatik olarak gönderilir. Örneğin tercih edilen günlük gazete, ortopedik yatak talebi, misafirin alerjik durumuyla ilgili olarak odada gerçekleştirilecek revizeler ya da devamlı misafirlere sunulacak hediyeler…vb.

CRM Anket Yorumları

Müşteri anketlerini , yorumlarını kayıt altına alın. Müşteri memnuniyetini sağlayın, müşteri memnuniyetini ölçün. Tablet üzerindeki online anket ile mobil dünyanın avantajlarından yararlanın.

Kiosk Modülü

Mobil dünyanıza konuklarınız da dahil olsun. Kiosk modülü ile oteliniz ve çevre hakkındaki tüm bilgileri konuklarınıza mobil cihazlar ile ulastırın. Karekod ile modüle ulaşan konuklarınız günlük aktivite, restoran , spa vb bilgileri birkaç dilde görebilir, size yorumlarını ulaştırabilir, anket doldurabilir, restoran rezervasyonu yapabilir.

"Her uzun yolculuk, küçük bir adımla başlar..." 10 Yılı aşkın süredir sektöre hizmet veren firmamız , genç ve dinamik ekibi ile özellikle Turizm sektörüne uygun yazılımlar ve kalıcı çözümler üreterek , bilgi seviyesini sürekli arttırmayı ve müşterileri için “ teknoloji çözümlerinde güvenilir iş ortağı “ olmayı hedefler.