Sadakat Yönetimi

Misafirlerinizin İsteyerek Gerçek İletişim Bilgilerini Paylaşıp Üye Olduğu Sistem

"Misafir Sadakati" hizmet kalitesiyle olduğu kadar marka ve misafir arasındaki iletişimin devamlılığıyla da doğru orantılıdır

İstatistiklere göre "Sürekli Misafir" kitlesi oluşturabilmiş konaklama işletmeleri, yeni misafirlere ulaşmak ve rezervasyon almak için harcadıkları pazarlama bütçelerinden yaklaşık %30 tasarruf etmektedirler.

Elektra Sadakat Yönetimi Modülü, misafirlerinizin "gönüllülüğünü" esas alır. işletmeniz ile gerçek iletişim bilgilerini paylaşıp, sisteminize üye olan misafirinize;

Kampanyalar düzenleyebilir

Özel puanlar kazanmasını sağlayıp, kullandırabilir

Hangi üyenin ne kadar harcama yaptığını öğrenebilir

Hangi kampanyaların daha çok beğenildiğini raporlar aracılığı ile inceleyebilirsiniz

Kaya Otelleri, çeşitli konseptlerdeki 13 otelinde Sadakat Yönetimi Modülü'nü etkin olarak kullanmaktadır. Kaya Club Card üyesi olan misafirlerine kullanıcı adı ve şifre ile girebilecekleri bir portal üzerinden kampanyalar düzenleyip avantajlı rezervasyon fırsatları sunmakta, kazandıkları puanları ile hangi hizmetleri ücretsiz alabilecekleri konusunda bilgilendirme yapmaktadır. Sistemin sağladığı raporlama özelliği ile kampanyaların geri dönüşümlerini değerlendirerek yenilerinin planlamasını rahatlıkla gerçekleştirmektedirler.

"Her uzun yolculuk, küçük bir adımla başlar..." 10 Yılı aşkın süredir sektöre hizmet veren firmamız , genç ve dinamik ekibi ile özellikle Turizm sektörüne uygun yazılımlar ve kalıcı çözümler üreterek , bilgi seviyesini sürekli arttırmayı ve müşterileri için “ teknoloji çözümlerinde güvenilir iş ortağı “ olmayı hedefler.