ETS Satın Alma Yönetimi

Satınalma Yönetimi, departman talebinden siparişin teslimatına kadar ki tüm operasyonu takip ederek yönetilmesini sağlayan modüldür.

Talepler departman tarafından girilerek depo tarafından görülür ve depoda mevcut ise ilgili departmana transfer edilir. Eğer depoda mevcut değil ise onayla butonu kullanılarak satın alma işlemleri başlatılır.

Talep fişi ile istenen miktar depoda mevcut değil ise, ayrılan alanına verilecek olan(depoda mevcut) miktar buraya yazılır ve ayrılanları aktar butonu ile depoda mevcut olan kısmı yeni bir talep fişine aktarılarak transfer fişi oluşturulması sağlanır.

Talep fişi içerisinde birden fazla satır olabilir. Bu gibi durumlarda direkt depodan teslim edilecek olan stok seçilir ve seçileni aktar tuşu kullanılarak yeni talep fişi içerisinde transfer fişi oluşturulur.

Talep Listem

Her kullanıcının kendi taleplerini, ne durumda olduklarını izledikleri listedir. Böylelikle takip sürecinde kullanıcının talebinin ne durumda olduğunu sistem üzerinden takip etmesi sağlanır.

Satınalma Analizi

Sisteme girilmiş Satın alma taleplerinin her türlü analizinin yapılmasını sağlar. Belirlenen tarih aralıklarında isteğe göre sürükle bırak yöntemi ile rapor hazırlayabilir , standart olarak bu raporu kaydedebilir ve her seferinde aynı şekilde çalıştırılabilir.

Fiyat Anlaşmaları

Bu bölümünde firmalarla yapılan fiyat anlaşmalarını görebiliriz. Yeni bir anlaşma eklemek için “ekle” butonuna tıklanır, anlaşma yapılan firma seçilir, firmaya bağlı olarak hangi ürünlerde anlaşma yapıldı ise onlar tanımlanır. Bu sayede satınalma işlemi girişinde hızlı bir şekilde anlaşmalıların işaretlenmesi ve seçilmesi sağlanır.

Satınalma Durumları

Bu ekranda durum listemiz mevcuttur. Taleplerin onaylandıktan sonra hangi durumda görüneceği, geri gönderilirken gideceği durum ayarlarını sistem buradaki bilgilere göre yönetir. Her işletmenin kendisine göre burayı revize etmesine olanak sağlar.

"Her uzun yolculuk, küçük bir adımla başlar..." 10 Yılı aşkın süredir sektöre hizmet veren firmamız , genç ve dinamik ekibi ile özellikle Turizm sektörüne uygun yazılımlar ve kalıcı çözümler üreterek , bilgi seviyesini sürekli arttırmayı ve müşterileri için “ teknoloji çözümlerinde güvenilir iş ortağı “ olmayı hedefler.